Bezpłatna diagnostyka

   Naprawa laptopów już
w ciągu 1 dniaCzyszczenie i konserwacja chłodzenia 


gratiss
Naprawa Telewizorów LCD, LED, PLAZMY

Nawet rok gwarancji po Naprawie

os. Orła Białego 56 Poznań – Godziny pracy: Pn.-Pt. 9-17 / sob. 9-13 – tel: 531-364-414

Bezpłatna diagnostyka

Fachowa naprawa komputerów Poznań

Tworzymy zespół młodych i ambitnych osób, które swoją przyszłość związały z naprawą różnego rodzaju sprzętów komputerowych, telewizorów i sprzętów RTV. Twój komputer pracuje zbyt wolno? A może pilot od nowego telewizora przestał działać? Zapraszamy. Nasz serwis laptopów poznań poradzi sobie z każdym problemem. Mało tego, jako nieliczni oferujemy bezpłatną wycenę naprawy, dzięki temu wiesz, ile wyniesie naprawa telewizorów Poznań czy naprawa komputerów Poznań. Lubimy jasne sytuacje i dążymy do całkowitego zadowolenia naszych klientów. Działamy szybko i sprawnie, dzięki czemu nasz serwis laptopów poznań postrzegany jest, jako lojalna, rzetelna i solidna firma, której można zaufać.

DIAGNOSTYKA I WYCENA NAPRAWY - 0,00zł

 Po otrzymaniu sprzętu do naprawy dokonujemy bezpłatnej i kompleksowej diagnostyki urządzenia, sporządzamy wycenę i kosztorys naprawy, a następnie kontaktujemy się z klientem informując o rodzaju uszkodzenia oraz o cenie naprawy. Bez względu na decyzję o podjęciu naprawy lub rezygnacji z naprawy klient nie ponosi żadnych kosztów za przeprowadzoną diagnostykę.

Działamy szybko–

naprawa laptopaDiagnostyka i wycena już po godzinie od otrzymania sprzętu w zależności od ilości pracy i otrzymanych zleceń. Po otrzymaniu zgody na podjęcie naprawy natychmiast przystępujemy do naprawy.

  • Ile kosztują naprawy?

Nie da się określić ceny naprawy z góry, nie da się również określić śrenich cen.

Każdy przypadek jest zróżnicowany. Dlatego właśnie wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom u nas diagnostyka i wycena naprawy jest bezpłatna dzięki czemu mają Państwo możliwość świadomie podjąć decyzję.

  • Czy opłaca się naprawiać?

Pomimo malejących cen sprzętu RTV spada też drastycznie jego jakość.

Mimo wszystko sprawdzony sprzęt bardziej opłaca się naprawiać, niż dokonać zakupu stale tracących na trwałości i jakości nowości rynkowych Telewizorów, RTV i Komputerowych.