Bezpłatna diagnostyka

   Naprawa laptopów już
w ciągu 1 dniaCzyszczenie i konserwacja chłodzenia 


gratiss
Naprawa Telewizorów LCD, LED, PLAZMY

Nawet rok gwarancji po Naprawie

os. Orła Białego 56 Poznań – Godziny pracy: Pn.-Pt. 9-17 / sob. 9-13 – tel: 531-364-414

O nas

Profesjonalna naprawa notebooków poznań

Entercel oferuje kompleksowe usługi związane z naprawą i serwisem komputerów, laptopów i telewizorów. Nasz serwis tv poznań i serwis laptopów poznań wyróżnia się krótkimi terminami napraw, na które zawsze dajemy gwarancję. Przed przystąpieniem do pracy, dokonujemy bezpłatnej diagnostyki, dzięki czemu nasi klienci znają koszty naprawy. Naprawa komputerów Poznań to również konkurencyjne ceny, proporcjonalne do nakładu naszej pracy i zakupu części zamiennych. Służymy swoją pomocą zarówno osobom indywidualnym oraz firmom. Dla stałych klientów oferujemy korzystne rabaty i profesjonalna opiekę poserwisową. Z nami naprawa laptopów Poznań jest błyskawiczna, sprawna, tania i przyjemna.

Entercel profesjonalny serwis komputerów i elektroniki

jest firmą, dla której priorytetem działania jest pomoc klientowi. Inwestujemy w nowe urządzenia, sprzęt pomiarowy oraz szkolenia personelu w celu polepszania jakości świadczonych usług. Obsługujemy zarówno osoby prywatne jak i firmy.

To co nas wyróżnia to przede wszystkim:serwis-komputerowy

  • pełen profesjonalizm świadczonych usług,
  • bezpłatna diagnostyka ,
  • krótkie terminy napraw,
  • konkurencyjne ceny,
  • gwarancja na wykonane naprawy,
  • a ponadto: szybki i prosty dojazd,

i

Nasz serwis jest w pełni wyposażony w specjalistyczne urządzenia pozwalające w profesjonalny sposób naprawiać laptopy, komputery, netbooki, telewizory i sprzęt RTV zgodnie z międzynarodowymi standardami IPC z gwrancją i w konkurencyjnych cenach.

Istniejemy od 2006 roku co pozwoliło nam wyspecjalizować się w złożonych naprawach komputerów PC oraz All-in-one w tym Apple, tabletów, e-booków, konsoli do gier Play Stadion oraz X-BOX, monitorów LCD oraz CRT, telewizorów LCD i Plazma, kart graficznych, płyt głównych i zasilaczy.

wymina elementu

 Oferujemy szeroki wachlarz usług serwisowych włącznie z doradztwem i modernizacją urządzeń. Na nasze usługi udzielamy gwarancji od 3 do 12 miesięcy, a w przypadku wymiany całych modułów i podzespołów udzielamy gwarancji od 12 do 24 miesięcy.

 Naszą ofertę kierujemy zarówno do osob prywatnych jak i firm. Stałym klientom oferujemy atrakcyjne rabaty i zawsze służymy wsparciem technicznym oraz opieką poserwisową. Wszystko to otrzymacie Państwo w atrakcyjnych cenach

Zapraszamy do korzystania z naszych usług